Nejlepší mini vibrátory

                                                                                                    výběr levných a kvalitních vibrátorů

 

                                                                                           NYNÍ AKČNÍ SLEVA !

 

                                                                                          NEJLEVNĚJŠÍ MINI VIBRÁTORY

Vibrátor na bod G

Bod G je věčným tématem. Údajně se má jednat o bod, který u ženy jediným stlačením vyvolá okamžitý orgasmus. Zda bod s takovým účinkem opravdu existuje nebo ne, není úplně jasné – v Asii jsou známy nauky, které učí pracovat s body umístěnými na různých místech těla. My však onen bod G s okamžitým nástupem účinku neznáme. A možná je to i dobře – vždyť, kdo by stál o orgasmus vyvolaný jediným zmáčknutím.

Vibrátor na bod G

I přesto se vyrábějí vibrátory na bod G. Tyto vibrátory jsou určeny k dráždění místa, jež se nachází hlouběji v pochvě a bývá často označováno jako onen pověstný bod G.

Jak dráždit bod G?

Bod G lze dráždit různě, např. při pohlavním styku. Avšak mužský penis dráždí spíše celou pochvu. Zaměřit se na bod G nedokáže. Účinnější je proto dráždění prsty. Když do pochvy vsunete dva nejdelší prsty a budete zkoušet, na kterém místě jste na tlak nejcitlivější, možná se Vám podaří svůj bod G najít. Chcete-li, aby dráždění bylo ještě efektivnější, pořiďte si speciální vibrátor na bod G, který je velmi účinný jak díky vibracím, tak díky svému speciálně navrženému tvaru.

Jak vypadá vibrátor na bod G?

Vibrátor na bod G se od běžného vaginálního vibrátoru liší již na první pohled. Má totiž výrazně zahnutý konec. Právě ten slouží k snadnějšímu nalezení a účinnému dráždění bodu G.

Velikost a tvar vibrátoru na bod G

Vibrátory na bod G mohou mít různé tvary a velikosti. Mají sice jedno společné a tím je zahnutý konec, ale jinak se mohou výrazně lišit svou délkou, strukturou povrchu i tvarem. Délka vibrátoru na bod G může být od několika centimetrů až po přibližně 20 centimetrů i více. Pro ještě účinnější dráždění může mít vibrátor na svém povrchu vroubky nebo hrbolky či kroužky apod. Z materiálů se nejčastěji používá gel, plast nebo lékařský silikon. Nejčastějším tvarem je vibrátor, který připomíná běžný vaginální vibrátor, avšak ze zahnutým koncem. K mání jsou i vibrátory na bod G ve tvaru podkovičky, mořského koníka aj.

Kombinace vibrátorů

Právě vibrátory zvláštních tvarů, které připomínají podkovičku, mušličku nebo třeba mořského koníka aj., představují kombinaci vibrátoru na bod G a vibrátoru na klitoris. Díky tomu je dráždění ještě účinnější. Vibrátory typu podkovičky ocení i muž, neboť díky jeho drobnější velikosti jej lze nechat působit v pochvě i během sexuálního styku, takže vibrace kromě ženy pociťuje i muž.

Jak si vybrat vibrátor na bod G?

Nejúčinnější jsou vibrátory na bod G, které mají umístěny vibrační strojek přímo v zahnuté špičce, neboť tehdy se vibrace přenášejí bezprostředně na nejcitlivější místo.

Akce nyní mini vibrátor od 189,-

  • (slevy až 50%)
  • expedujeme do 24 hod.

Dárek ZDARMA

  • Garance vrácení peněz

Kontakt

www.mini-vibrator.cz

+420 777 483 440

info@mini-vibrator.cz


Objednávky online v eshopu.

Dále by Vás mohlo zajímat

Vibrátory se řadí mezi nejoblíbenější erotické pomůcky vůbec. Současné vibrátory musí respektovat ženu po všech jejich stránkách. A tak si nyní můžeme kupovat velmi funkční vibrátory. Vibrátory jsou uzpůsobeny k dráždění klitorisu, vibrátor ke stimulaci bodu G nebo k obojímu najednou. Vibrátor musí nejen dokonale plnit svou funkci, ale musí být také estetický. Moderní vibrátory už nenapodobují penis, ale mnohdy vypadají jako dekorační prvek. Záleží na každé ženě, kolik je do vibrátoru ochotna investovat a jaké jsou její požadavky. Vybrat si můžeme od nejlevnějších mini vibrátorů, které se snadno vejdou do kabelky, až po luxusní a také dražší vibrátory. Mini vibrátory jsou cenově dostupnější. Podívejte se na video jak dívky používají mini vibrátory.

 

Vibrátor Mini Neon si můžete zakoupit hned v několika krásných barvách a to modré, růžové nebo fialové. Plastový vibrátor Mini Lover zlatý vás hned na první pohled zaujme svou povrchovou úpravou. Designově velmi originální vibrátor Neon Luv Touch vás zaujme svým hebkým povrchem a silnými vibracemi. Samotný vzhled vibrátoru Mini stříbrný vás zaujme na první pohled. Dáváte přednost zlaté barvě? Tak v tom případě vás může zaujmout vibrátor Mini zlatý. Vibrátor Power Tingler mini silver vás zaujme svým hladkým povrchem. Vibrátor WANACHI MINI-MINI vyniká velmi atraktivním vzhledem, tichým chodem a různými stupni rychlostí. Vyžadujete, aby Váš vibrátor alespoň minimálně připomínal mužský penis? Tak v tom případě se můžete rozhodnout pro vibrátor Mini Vibe nature skin. Mužský penis také připomíná vibrátor REE SIERRA MINI G VIBE white. Vibrátor Mini Triple Teaseres je voděodolný malý vibrátor.Vibrátor Mini Miracle Massager má plastovou rukojeť zakončenou kloubem s vibračním vajíčkem. Vibrátor mini G Wonderboy dokáže současně stimulovat váš bod G a klitoris. K análnímu dráždění vám poslouží pružný vibrátor krásné modré barvy. Teď už záleží jen na Vás, který z těchto mini vibrátorů si vyberete.